Problēmas ar Skype [updated]

Kas to būtu domājis, izrādas, ka populārajai IM programmai Skype ir radušās nopietnas problēmas ar savu tīklu. Man pašam Skype šodien vairāk nestrādā (nevar ielogoties) nekā strādā. To pašu saka arī daudzi mani paziņas.

P.S. Atomonkulis arī ir pamanījis šo problēmu.

P.P.S. Arī šis ieraksts heartbeat.skype.com blogā norāda, ka problēma ir nopietna. Turpatās viņi sola ziņot par problēmas risināšanas gaitu.

UPDATE:
Joprojām Skype nestrādā kā nākas, ik pa laikam pieslēdzas un atslēdzas. Skype vīri pagaidām ziņo, ka tā ir programmatūras vaina un uz doto brīdi ir atslēgta iespēja lejupielādēt Skype klientu. Parokoties pa tīmekli atklāju dažus interesantus materiālus:

An Analysis of the Skype Peer-to-Peer Internet Telephony Protocol [PDF fails]

Pavīdēja arī informācija, ka Skype ir uzlauzuši Krievu hakeri, kas par to raksta Interneta vietnē xakep.ru, taču man gan tas vairāk liekas pēc joka.

Ko jūs izmantojat kā Skype aizvietotāju? Piemēram, es drukāju e-pastus kā vells…:D

VISS KĀRTĪBĀ:
Skype zēni un meitenes ziņo, ka nu viss ir čikiniekā..

Hello all,

Here’s the latest on the sign-on problem. We’re on the road to recovery. Skype is stabilizing, but this process may continue throughout the day. An encouraging number of users can now use Skype once again. We know we’re not out of the woods yet, but we are in better shape now than we were yesterday.

Finally, we’d like to dispel a couple of theories that we are still hearing. Neither Wednesday’s planned maintenance of our web-based payment services nor any form of attack was related to the current sign-on issues in any way.

We’ll update you again as soon as we can. Thanks for hanging tight.

Avots: http://www.skype.net/intl/en/

24 komentāri

 1. Man vēl šim papildus ir gļuks ar to, ka programma maksimāli noslogo procesoru, kas tika novērots tiaki 3.5.0.178 beta versijā, vismaz tā forumā izlasīju.

  Pirmo reizi tādas problēmas redzu šāmējiem.

 2. mjaa erors ir, ieieju shodien skatos OPAAA neviena nav online, skaots ne gluks kaut kads, bet tagat irka daudz maz okei, tikai salidzinoshi pamaz cilveki no draugiem, choeim darbabiedriem utt online gar parejiem nenjemos savu dalju :D :D

 3. Džeki, bet paskat cik ļoti Skype ir iespiedusies mūsu ikdienas dzīvē. Tā tiek izmantota darbā, mājās, visur. Man pašam tagad ir >100 kontaktu es 90% laika, kad kompis ir ieslēgts, vismaz viens Skype čata lodziņš ir vaļā – tik aktīvi tiek izmantota šī programma. Tā, ka labs laiks aizdomāties par visu šo.

 4. aha, mums te darbā arī nevienam neiet :) parasti skype noder kā tīkla problēmas identifikators, jo ja tas neiet, nekas neiet. šodien visu laiku par velti čekoju koneciju :)

 5. Aha, derētu arī Googli uz vienu dienu noslēgt, tad vēl vairāk saprastu kādā varā esam :) Bet nu par Skype tas tiesa, trakākais, ka tas vairs netiek izmantots tikai izklaidei, bet reālai komunikācijai darba jautājumos.

 6. kas es tev par Atomonkuli ? :)
  Jā, mūsdienās darbs apstājas ja pazūd kāda no ikdienā nepieciešamajām precēm, labi ka mums ir iespēja arī izmantot firefly, bet tas ir suu salīdzinot ar Skype, lai arī skype ir suu, tomēr labākais ir IRC :)

 7. Atomonkuli, nepiekritīšu gan. Nevar salīdzināt Skype ar IRC. It sevišķi, ja runa ir par darbu. IRC nekad nebūs tik labs palīgs darbos, kā Skype, kur ir iespēja uzrunāt konkrētu cilvēku, nevis cerēt, ka viņš iebāzīs degunu IRC logā.

 8. arī fakts, bet nu tomēr man IRc ir parocīgāks… bet reāli ir tā, ka problēma sparasti rodas softiem, kur ir iesaistīti izstrādātāju serveri, tādā ziņā ip telefonija ir daudz labāka, jo netiek iesaistīti serveri.

 9. Loģiski ka ir problēmas, jūs taču atceraties to nelielo vbs failiņu, ko labu laiku atpakaļ šur tur daži labi bija iemetuši, un tagad ir rezūltāts tāds, ka visādi p0k3m0n1 ar viņu bombardē cilvēkus kas viņiem ir kontaktos

 10. Interesanti kāda informācija vēlāk uzpeldēs par šo lažu.. Es tā saprotu, ka ir nopietnas problēmas un īpaši daudz info vēl nav..

 11. da kada starpiba? n-tie blogi zinjo par atru updeitu on skype nestabilitaati.
  nojuka kaut kas. pofig kas. neiet. okei. gaidam. kad ies – bus labi.

  tas jau ir mulkjiigi, cilveeki. zinju par skype var alsit teju aktra 2ajaa vai 3ajaa lv blogaa. nekaa cita nav?

 12. Man Skype ir ielādēts, bet principā reti, kad lietoju, pārsvarā nemaz nelogojos iekšā… Es pamatā lietoju Yahoo mesendžeri…

 13. Nu, principā, Skype būtu pašai jāprot skanēt caur tava kompja skaļruņiem. Ja neskan, uzmet aci uzstādījumiem: Tools->Options->General->Audio Settings un izvēlies atbilstošās iekārtas.

 14. ām kā lai saprot to ka daudziem cilvēkiem nejiet skype vnk nevar ieiet skype:( un vnk uzraksts ka nevar ieiet skype ka to saprast vai ta varēs vsp ieiet ?

 15. Tikai nelgas un niekalbji var cerēt, ka viss atkal būs kā bijis…. Pamazām sabrūk Pasaules finanšu sis†ēma, tad drošības sistēmas bankās un sakariem, tad navigācijas sistēmas, un tad problēmas pārsviedīses uz pavisam ikdienišķām ierīcēm.

  *KULMINĀCIJA BŪS 2012.GADĀ, KAD SABRUKS VISS.*

  Pasaule pēc tam vairs nekad nebūs tāda, kā mēs esam pieraduši redzēt. Tādēļ izbaudiet pēdējo gadu, kad šķiet – teju teju viss atkal būs kārtībā. Jo tas ir *IR* pēdējais daudzmaz normālais gads cilvēces vēsturē.

 16. Un ja ljauts jautaat,kad shii probleema tiks atrisinaata? Un kas tad iisti vainiigs? Atkal kads krievu hakeris vai tieshaam viniem pashiem kljuuda sisteemaa?

Add Comment RegisterPievienot komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *