Google Analytics jauna versija

Google Analytics blogā var izlasīt, ka Google Analytics statistikas sistēmai ir jauna versija. Pagaidām gan ne visiem šī versija ir pieejama, bet Google solās tuvākajās nedēļās jauno versiju padarīt pieejamu visiem šīs sistēmas lietotājiem. Es pats arī izmēģināju, bet tiku pie vecā Google Analytics paskata, kas man pašam liekas ne pārāk pārskatāms. Jaunā versija būs, protams, flešīga un vismaz pēc zemāk redzamā screenshota daudz ērtāka lietošanā. Labāk ar jaunumiem var iepazīties Product Tour video.

Google Analytics jaunā versija

UPD: Vairāk attēlu @ Modern Life Is Rubbish

Es pats Google Analytics izmantoju ik dienas tomēr pašā lapā iegriežos reizi vairākos mēnešos. Kāpēc tā? Tāpēc, ka WordPress platformai ir pieejams spraudnis (WordPress Reports), kas ļoti ērtā veidā attēlo apmeklējumu situāciju par pēdējo nedēļu – ievācot info no Google Analytics un FeedBurner. Tādējādi es redzu kā mainās apmeklējums laika gaitā, kuri pašlaik ir apmeklētākie raksti, no kurienes visvairāk ienākošo saišu utt. Īsumā sakot – WordPress Reports dod iespaidu par patreizējo situāciju. Iesaku izmēģināt!

 • http://www.rotorblog.com Maris

  Man ar vēl nav bijis upgrade, bet gaidu, jo izskataas, ka šoreiz ir pamatīgas pārmaiņas un baigi daudz jaunu fīcu. Droši vien lielāko daļu tāpat neizmantošu, bet forši vienalga :)

 • http://www.nereklamesimies-te-ludzu.com jakie

  Nekas paraak jauns tur nav…

 • http://www.onkulis.com 0nkulis

  es liidz shim nevareeju izmantot googles analiitikki, bet darbojies esmu.
  daudzas jaunaas fiichas ir liekas, bet man ljoti patiik visaadas saliidzinaashanas lietas un vizuaali arii tur viss ir forshi nostraadaats taapeec droshi vien njemshu tik un lietoshu

 • mmk

  Man ir pieejama jaunā. Ir ok, nekas daudz klāt tur nav (pdfu sūtīšana uz mailu ir ievērojamākais, kā arī 2u periodu salīdzīnāšanas fīča). Taču viss ir ērtāk pieejams un vieglāk atrodams.

 • http://www.sandisviksna.com/lv/ Sandy

  GA ir spēcīgs toolis, ar interesantām fīčām (lai neteiktu vairāk). Agrāk nācās vai nu iztikt ar AwStats, vai kodierēt pašam, vai mēģināt lietot Urchin status bez GA interfeisa, tad tagad daudzus biznesa processus var trackot ar GA un iegūt diezgan precīzus rezultātus. Vienīgais kas nepatīk ir tas ka Google zin par mums aizvien vairāk un vairāk.

 • http://www.b20.lv jaanis z

  Paldies par WordPress Reports spraudņa norādi. Sāku lietot, patīkami ātrai statistikas apskatei. Tomēr dziļākai analīzei noteikti krietni labāks ir Google Analytics ar jauno versiju – ir jau man vienam kontam pieejams, un jāteic, ka krietni ērtāks un pārskatāmāks.

 • krizdabz

  Vienmēr laipni! :) Tas WordPress Reports arī nepretendē uz nopietna un funkcionāla rīka statusu, taču lieliski veic to darbu, kas tam uzticēts – ērti un bez liekām lietām parāda kā mainās apmeklējumu (+ pāris citu svarīgu “parametru”) statistika par pēdējo nedēļu.

  Vienīgais, es priecātos, ja šis rīks “mācētu” parādīt situāciju par pagājušo mēnesi.