Jauns tehnoloģiju portāls – Zparks.lv

Diggā uzzināju, ka Latvijā ir parādījies jauns tehnoloģiju portāls – Zparks. Apskatīju un man likās, ka tas varētu izveidoties par labu portālu.

Pēc manām domām mazliet neērta navigācija, vismaz man vajadzēja dažas minūtes, lai aprastu ar to. Un citi var nemaz nevēlēties saprast šādu navigāciju. Ērtāk būtu, ja visu apvienotu vienā izvēlnē ar jēdzīgu izkārtojumu. Un jā, fontus tiešām gribas lielākus, acis var izmežģīt mēģinot salasīt kas rakstīts.

Raksti diezgan plašā profilā. Standarta gadget rakstiņi, piemēram, par mobilajiem telefoniem, fotokamerām utt. Taču ar to viss nebeidzas, man patika sadaļa E-risinājumi, kur ir arī interesantāki raksti. Lasot rakstus rodas asociācijas ar.. raidījumu Nākotnes Parks, žurnālu Next :)

Ceru, ka šis portāls izveidosies par pirmo jēdzīgo tehnoloģiju portālu Latvijā. Tā kā noteikti būs tādi, kas domās, ka mums jau tak ir tehnoloģiju portāls: kakao.lv, tad teikšu, ka es kakao neuzskatu gluži par tehnoloģiju portālu. Drīzāk par lapu, kurā īsi apstāstīts par visādiem interesantiem gadžetiem utt. Kā jau zem paša kakao.lv logo rakstīts: “Īsi par interesantāko”.

9 komentāri

  1. Varbūt esmu tehnoloģisks izvirtulis un par daudz gribu, tomēr uzskatu, ka tehnoloģiju portālam tā kā būtu jābūt RSS jau no pašiem pirmsākumiem.

    • Jā, RSS viņiem ir parādījies, taču es kaut kā nemanu, ka portāls būtu iecienīts – praktiski pie visiem rakstiem ir 0 komentāru. Kaut kas nav labi. Interesanti kā viņiem ar apmeklējumu statistiku?

  2. pie visa ir vainīga navigācija. Tik riebīgu lapu sen nebiju redzējis. Raksti ir samērā OK. Domāju, ka līmenis celsies, bet navigācija ir tik apgrūtinoši samudžināta, ka atgrūž jebkuru vēlmi lietot to lapu.

Add Comment RegisterPievienot komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *